KONST / Litografier / Färglitografi 15232017
nr 1523 2017
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Interiör med lejon samt södermotiv. Signerad, numrerad 209/325. Färglitografi, bildmått: 50x45 cm, yttermått inklusive ram: 71x63 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:27:53
19/2 19:55:24
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm